Reprezentanci
26 lis 2017

2018:

  • Daniel Kłos – powołanie do reprezentacji Warszawy U14 (rocznik 2005)
  • Marcin Rozkosz – powołanie do reprezentacji Polski Polish Soccer Skills U13 (rocznik 2006)
  • Oskar Koper – powołanie do reprezentacji Warszawy U12 (rocznik 2007)
  • Damian Nowak – powołanie do reprezentacji Warszawy U12 (rocznik 2007)
  • Grzegorz Szczęsny – powołanie do reprezentacji Warszawy U12 (rocznik 2007)
  • Jan Socha – powołanie do reprezentacji Warszawy U12 (rocznik 2007)
  • Wojciech Lisak – powołanie do reprezentacji Warszawy U12 (rocznik 2007)
  • Aleksander Świątek – powołanie do reprezentacji Warszawy U12 (rocznik 2007)
  • Damian Karkuzewicz – powołanie do reprezentacji Warszawy U10 (rocznik 2009)
  • Michał Pietrzak – powołanie do reprezentacji Warszawy U10 (rocznik 2009)
  • Franciszek Gadomski – powołanie do reprezentacji Warszawy U10 (rocznik 2009)
  • Jan Kostrzewa – powołanie do reprezentacji Warszawy U10 (rocznik 2009)
  • Norbert Matusiewicz – powołanie do reprezentacji Warszawy U10 (rocznik 2009)
  • Jakub Kołakowski – powołanie do reprezentacji Warszawy U10 (rocznik 2009)
  • Mateusz Krawczyk – powołanie do reprezentacji Warszawy (rocznik 2009)
  • Jakub Grywiński – powołanie do reprezentacji Warszawy (rocznik 2009)

2017:

  • Albert Szymański – powołanie do reprezentacji Mazowsza U-14 (rocznik 2003)
  • Piotr Długołęcki – powołanie do reprezentacji Mazowsza U-14 (rocznik 2003)
  • Eryk Rogowski – powołanie do reprezentacji Polski Soccer Skills U-15 (rocznik 2003)
  • Filip Głowala – powołanie do reprezentacji Mazowsza U-14 (rocznik 2004)
  • Daniel Kłos – powołanie do reprezentacji Warszawa U-13 (rocznik 2005)
  • Oskar Koper – powołanie do reprezentacji Warszawy U-11 (rocznik 2007)
  • Jan Socha – powołanie do reprezentacji Warszawy U-11 (rocznik 2007)
  • Damian Nowak – powołanie do reprezentacji Warszawy U-11 (rocznik 2007)
  • Wojciech Lisak – powołanie do reprezentacji Warszawa U-11 (rocznik 2007)

  • Nikodem Natan – powołanie do reprezentacji Warszawy U-10 (rocznik 2008)
  • Łukasz Szczepański – powołanie do reprezentacji Warszawy U-10 (rocznik 2008)

2016:

  • Jakub Rymarski – powołanie do reprezentacji Polski Soccer Skills U-15 (rocznik 2002)
  • Kamil Sobolewski – powołanie do reprezentacji Mazowsza U-14 (rocznik 2003)
  • Albert Szymański – powołanie do reprezentacji Mazowsza U-14 (rocznik 2003)
  • Oskar Koper – powołanie do reprezentacji Warszawy U-10 (rocznik 2007)
  • Damian Nowak – powołanie do reprezentacji Warszawy U-10 (rocznik 2007)
  • Maciej Cupriak – powołanie do reprezentacji Warszawy U-10 (rocznik 2007)

 

2015:

  • Kamil Sobolewski – powołanie do reprezentacji Mazowsza U-13
  • Ramil Mustafev - powołanie do reprezentacji Mazowsza U-13
Autor: Talent Warszawa
pon
wt
śr
czw
pt
sob
ndz

Obejrzyj nas!
Więcej na
Wspierają nas
Szkolenie Sportowe Dzieci i Młodzieży prowadzone przez Talent Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".
X