Kadra szkoleniowa
19 mar 2019

Kadra szkoleniowa - Talent Warszawa:

  

 

Trener U17 - Marek Kiepuszewski

tel. 503-418-481

e-mail: m.kiepuszewski@talent.waw.pl
 

Trener U16 - Artur Dębowski

tel. 790-227-334

e-mail: a.debowski@talent.waw.pl


Trener U15 - Kacper Lachowicz

tel. 668-380-511

e-mail: k.lachowicz@talent.waw.pl

Trener U14 - Marcin Oleksiak

tel. 518-870-182

e-mail: m.oleksiak@talent.waw.pl

Trener U13 - Mateusz Gontarz

tel. 663-777-018

e-mail: m.gontarz@talent.waw.pl
  

Trener U12 - Rafał Piasecki

tel. 515-854-146

e-mail: r.piasecki@talent.waw.pl

Trener U11 - Michał Brychczy

tel. 660-041-719

e-mail: m.brychczy@talent.waw.pl

Trener U10 - Marcin Jackiewicz

tel. 501-473-441

e-mail: m.jackiewicz@talent.waw.pl
 

Trener U9 - Tomasz Świerczewski

tel. 600-485-742

e-mail: t.swierczewski@talent.waw.pl

 

Trener U8 - Łukasz Rychlica

tel. 500-095-179

e-mail: l.rychlica@talent.waw.pl

 

Trener U7 - Paweł Skrok

tel. 509-554-952

e-mail: p.skrok@talent.waw.pl

 


Specjaliści:


Trener przygotowania motorycznego Piotr Chaciński

tel. 669-972-365

 

Fizjoterapeuta Michał Linosz

tel. 509-243-608

 

Dietetyk Krzysztof Goleń

tel. 690-018-030

 

Trener bramkarzy Mateusz Stankiewicz

tel. 507-162-272

 


Kontakt do:

 

Talent Bródno 

 

Talent Praga 

 

Talent Targówek 

 

Talent Ursynów

 

Bramkarski Talent 

 

Cheerleaders Cats 

 

Talent Cup 

 

Talent Liga 

 

Autor: Talent Warszawa
pon
wt
śr
czw
pt
sob
ndz

Obejrzyj nas!
Więcej na
Wspierają nas
Szkolenie Sportowe Dzieci i Młodzieży prowadzone przez Talent Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".
X