Kadra szkoleniowa
19 mar 2019

Kadra szkoleniowa w sezonie 2020/21:
 

Trener I drużyny/U18 - Bogumił Bonisławski

tel. 517-017-532

e-mail: b.bonislawski@talent.waw.pl

 

Trener U15 - Marcin Oleksiak

tel. 518-870-182

e-mail: m.oleksiak@talent.waw.pl

 

Trener U14 - Mateusz Gontarz

tel. 663-777-018

e-mail: m.gontarz@talent.waw.pl
 

Trener U13 - Rafał Piasecki

tel. 515-854-146

e-mail: r.piasecki@talent.waw.pl

Trener U12 - Łukasz Rychlica

tel. 500-095-179

e-mail: l.rychlica@talent.waw.pl

Trener U11 - Marcin Jackiewicz

tel. 501-473-441

e-mail: m.jackiewicz@talent.waw.pl
 

Trener U10 - Dariusz Ochmański

tel. 881-573-665

e-mail: d.ochmanski@talent.waw.pl

 

Trener U9 - Łukasz Rychlica

tel. 500-095-179

e-mail: l.rychlica@talent.waw.pl

 

Trener U8 - Dariusz Ochmański

tel. 660-041-719

e-mail: m.brychczy@talent.waw.pl

 

Trener U7 - Michał Marcinkiewicz

tel. 694-199-703

e-mail: m.marcinkiewicz@talent.waw.pl

 


Specjaliści:

 

Trener bramkarzy/Dietetyk Krzysztof Goleń

tel. 690-018-030

 

Trener przygotowania motorycznego - Marcin Oleksiak
tel. 518-870-182

Autor: Talent Warszawa
pon
wt
śr
czw
pt
sob
ndz

Obejrzyj nas!
Więcej na
Wspierają nas
Szkolenie Sportowe Dzieci i Młodzieży prowadzone przez Talent Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".
X