Talent Warszawa
24 sty 2019

Harmonogram treningów – od 01.09.2019 r.:

 

 

Junior U17 (trener Marek Kiepuszewski – 503 418 481):

  • Wtorek 18:30 - 20:00 (ul. Blokowa 3)
  • Środa 20:00 - 21:30 (ul. Blokowa 3)
  • Piątek 18:30 - 20:00 (ul. Blokowa 3)

 

Junior U16 (trener Artur Dębowski – 790 227 334):

  • Poniedziałek 16:30 - 18:00 (ul. Blokowa 3)
  • Środa 17:00 - 18:30 (ul. Blokowa 3)
  • Czwartek 16:30 - 18:00 (ul. Blokowa 3)

 

Trampkarz U15 (trener Kacper Lachowicz - 668 380 511):

  • Poniedziałek 16:30 - 18:00 (ul. Blokowa 3)
  • Środa 17:00 - 18:30 (ul. Blokowa 3)
  • Czwartek 16:30 - 18:00 (ul. Blokowa 3)

 

Trampkarz U14 (trener Marcin Oleksiak – 518 870 182):

  • Poniedziałek 17:30 - 19:00 (ul. Łabiszyńska 20)
  • Środa 16:30 - 18:00 (ul. Blokowa 3)
  • Piątek 17:00 - 18:30 (ul. Blokowa 3)

 

Młodzik U13 (trener Mateusz Gontarz – 663 777 018):

  • Wtorek 16:30 - 18:00 (ul. Blokowa 3)
  • Czwartek 15:30 - 16:30 (Talent Arena)
  • Piątek 16:00 - 17:30 (ul. Blokowa 3)

 

Młodzik U12 (trener Rafał Piasecki – 515 854 146):

  • Poniedziałek 20:00 - 21:30 (ul. Blokowa 3)
  • Środa 20:00 - 21:30 (ul. Blokowa 3)
  • Piątek 19:00 - 20:30 (Talent Arena) 

 

Orlik U11 (trener Michał Brychczy – 660 041 719):

  • Poniedziałek 20:00 - 21:30 (Talent Arena)
  • Środa 15:00 - 16:30 (Talent Arena)
  • Piątek 16:30 - 18:30 (Talent Arena)

 

Orlik U10 (trener Marcin Jackiewicz – 501 473 441):

  • Wtorek 19:00 - 20:30 (Talent Arena)
  • Środa 16:30 - 18:00 (Talent Arena)
  • Czwartek 18:30 - 20:00 (Talent Arena)

 

Żak U9 (trener Tomasz Świerczewski – 660 485 742):

  • Poniedziałek 19:00 - 20:00 (Talent Arena)
  • Środa 19:00 - 20:00 (Talent Arena)
  • Piątek 20:30 - 21:30 (Talent Arena)

 

Żak U8 (trener Łukasz Rychlica – 500 095 179):

  • Poniedziałek 18:00 - 19:00 (Talent Arena)
  • Środa 18:00 - 19:00 (Talent Arena)
  • Czwartek 17:30 - 18:30 (Talent Arena)

 

Skrzat U7 (trener Paweł Skrok – 509 554 952):

  • Wtorek 18:00 - 19:00 (Talent Arena)
  • Czwartek 16:30 - 17:30 (Talent Arena)
  • Piątek 18:00 - 19:00 (Talent Arena)

Talentinki:

  • Wtorek 19:30 - 20:30 (sala gimnsatyczna, ul. Trocka 4)
  • Czwartek 19:30 - 20:30 (sala gimnsatyczna, ul. Trocka 4)

 

Treningi bramkarskie:

U18 - U15 (2002, 2003, 2004, 2005): 

  • Poniedziałek 17:30-19:00 (Łabiszyńska 20)
  • Wtorek 17:40 - 18:30 (Blokowa 3)

U14 - U11 (2006, 2007, 2008, 2009):

  • Wtorek 15:30 - 17:00 (Talent Arena)
  • Piątek 15:00 - 17:00 (Talent Arena)

U10 - U9 (2010, 2011):

  • Czwartek 17:30-18:30 (Talent Arena)

U8 - U7 (2012 i młodsi):

  • Czwartek 18:30 - 19:30 (Talent Arena)

W sprawie treningów bramkarskich prosimy o kontakt z Koordynatorem Szkolenia Bramkarzy w klubie Talent Warszawa - Mateusz Stankiewicz 507 162 272


Dni wolne od zajęć w sezonie 2019/20:

  • 01.11.2019 – Wszystkich Świętych
  • 11.11.2019 – Święto Niepodległości 
  • 19.12.2019 – 06.01.2020 – zimowa przerwa świąteczna
  • 10.02.2020 – 21.02.2020 – ferie zimowe
  • 09.04.2020 – 14.04.2020 – wiosenna przerwa świąteczna
  • 01.05.2020 – Święto Pracy
  • 11.06.2020 – 12.06.2020 – Boże Ciało
  • 25.06.2020 – zakończenie sezonu
Autor: Talent Warszawa
pon
wt
śr
czw
pt
sob
ndz

Obejrzyj nas!
Więcej na
Wspierają nas
Szkolenie Sportowe Dzieci i Młodzieży prowadzone przez Talent Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".
X